logo

VOD/IPTV

پلتفرم‌های همکار هوما در شبکه نمایش خانگی

ما با همکاری بسیاری از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های تراز اول بازار خدمات دیجیتال کشور تلاش می‌کنیم محتواهای مورد نظر مخاطبان را در دسترس آنان قرار دهیم تا همه‌چیز در تلویزیون خانه‌های ایرانی وجود داشته باشد.

image header

توضیحات

افزایش روزافزون مصرف اینترنت در کشور و افزایش سهم ویدیوهای آنلاین از کل مصرف اینترنت، نشانه علاقه‌مندی شهروندان برای تماشای محتوای آنلاین به‌خصوص ویدیو و فیلم است. به طوری که هر کاربر پلتفرم خانگی هوما به صورت میانگین روزانه ۵ ساعت زمان و ماهانه ۳۰ گیگابایت اینترنت در این پلتفرم مصرف می‌کند. گفتنی است، از این میزان استفاده، ۷۸ درصد آن اختصاص به تماشای ویدیو، فیلم و شنیدن موسیقی به صورت آنلاین دارد.

همچنین تماشای محتوای ویدیویی بر روی صفحه نمایش بزرگ همواره جذابتر بوده و کاربر برای محقق کردن این امر، راه حل های متنوعی را انجام می دهد.

هوما با ارائه پلتفرم خانگی بر پایه ی سیستم عامل Android TV و همکاری با شرکت های تولیدکننده و توزیع کننده محتوا این امکان را فراهم کرده است تا کاربر محتوای دلخواهش را به راحتی بتواند بر روی تلویزیون تماشا کند.

نمایش برنامه‌‌های تلویزیونی در بستر پلتفرم خانگی امری موفق و اثر گذار بر روی مخاطب می‌باشد. نمایش محتوای vod بر بستر هوما می‌تواند استفاده از تجریه کاربری مناسب بر روی پلتفرم را به مخاطب انتقال دهد و همین امر باعث وفاداری و استفاده بیشتر بییننده از محتوای بارگذاری شده است.

این همکاری به صورت های زیر انجام می شود:

 

۱- انتشار و فروش محتوا در اپلیکیشن هوما پلی

 

۲- انتشار و فروش اپلیکیشن اختصاصی همکار در اپلیکیشن هوما استور

ویدیوی توضیح مدل‌های همکاری

هوما پلی سرویسی است برای پر کردن خلا موجود سایت ها و سرویس های ایرانی

ویدیوی توضیح مدل‌های همکاری

فرم مدل های همکاری

لطفا فیلدهای فرم را به دقت پر کنید
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات متداول

۱
آیا کسب امتیاز بیشتر در قرعه‌کشی پایانی تاثیری دارد؟
۲
آیا کسب امتیاز بیشتر در قرعه‌کشی پایانی تاثیری دارد؟

Design and Development By Joorchin agency