logo
  • صفحه اصلی
  • مدل‌های همکاری
  • شرکت های سخت‌ افزاری

شرکت های سخت‌ افزاری

شرکت‌های همکار هوما در زمینه تولید تلویزیون و اندرویدباکس

ما با همکاری بسیاری از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های تراز اول بازار خدمات دیجیتال کشور تلاش می‌کنیم محتواهای مورد نیاز مخاطبان را در دسترس آنان قرار دهیم تا همه‌چیز در تلویزیون خانه‌های ایرانی وجود داشته باشد.

image header

توضیحات

هوما یکی از شرکت های موفق دانش بنیان در چندساله اخیر است که افتخار کسب جوایز متعدد از طرف معاونت علمی در خصوص شرکت خلاق را داشته است. دانش فنی تیم جوان و با انگیزه هوما درکنار مدیریت چابک، امکان توسعه محصولات سخت افزاری نرم افزاری را با هزینه ی بسیار کمتر فراهم کرده است. هوما با داشتن دو محصول آماده سخت افزاری- نرم افزاری به مدت دو سال در بازار حرف اول را می زند.

 

چرا هوما پارتنر مناسبی برای همکاری است ؟

 

پیشتاز در حوزه تکنولوژی

 

هوما به واسطه ی داشتن تیم فنی مناسب و کار بلد در این حوزه پیشرفت چشم گیری را در مدت کوتاه کسب کرده است .هوما همواره تلاش نموده چه در سخت افزار و چه در نرم افزار از آخرین فناوری ها و رو ش های روز دنیا استفاده کند تا بتواند محصولاتی رقابتی و برطرف کننده ی نیازهای واقعی عرضه کند. تیم تحقیق و توسعه فعال هوما همواره در حال رصد و بررسی بازار و همچنین فناوری های به روزاست تا محصولات را بهبود و توسعه دهد .

 

صرفه جویی در زمان

 

در وهله ی اول ایجاد یک تیم با مهارت های لازم و شناخت هر کدام در قسمت مناسب امری زمان بر می باشد و بعد از آن آزمون و خطا برای به بار نشستن این محصول پروسه ای طولانی را ایجاد می کند. برای داشتن این پلتفرم و بستر خانگی شناخت کامل و تسلط لازم برای ساخت آن امری ضروری و مهم به شمار می آید که تیم هوما با کار مداوم چند ساله در این حوزه توانایی مدیریت این جریان را به خوبی داراست. از سوی دیگر هوما هم اکنون مجموعه ای بالغ از محصولات، سرویس ها و برنامه های مختلف دارد که توسط کاربران آزموده شده و در حال تکمیل و بهبود است .

 

دستیار صوتی فارسی اختصاصی

 

دستیار هوشمند با قابلیت درک زبان فارسی برای اجرای فرمان های صوتی یکی از توانایی های در دست توسعه هوماست که روز به روز قابلیت های بیشتری کسب خواهد نمود تا جایی که بتواند به طور کامل با کاربر ارتباط برقرار کرده و بسیاری از نیازهای روزمره را پاسخ دهد .

 

مدل های همکاری پیشنهادی

 

طراحی UI:

 

طراحی نرم افزار بر اساس نیاز اعلام شده توسط برند همکار و با توجه به گاید لاین های برند انجام می شود و هزینه این مورد یک بار دریافت خواهد شد.

 

پلتفرم هوما:

 

پلتفرم هوما یک پلتفرم محتوا محور می باشد که درآمد این مجموعه از ارائه محتوا و قرارداد با دیگر مجموعه های تولید محتوا کسب می شود و تمام حقوق مادی و معنوی حاصل در این مدل متعلق به شرکت هوما می باشد.

 

پلتفرم هوما سفارشی سازی شده برای برند همکار:

 

در پلتفرم سفارشی هوما در واقع سرویس های ویزارد و لانچر با نمایی جدید از برند شما باز طراحی خواهد شد که نمای اصلی بر اساس درخواست شما جای گذاری و طراحی می شود.

 

پلتفرم اختصاصی برند همکار:

 

پلتفرم اختصاصی تمامی اجزا اعم از نمای ظاهری نرم افزارهای نمایش داده شده با کاربر و سرویس های مدیریتی و سرویس های سرور به طور کامل تمامی موارد به صورت اختصاصی باز طراحی خواهد شد، آپدیت های مورد نظر با بازخورد از طرف برند همکار انجام خواهد گرفت و تمامی حقوق مادی و معنوی این پلتفرم متعلق به برند همکار بوده.

مجموعه هوما خود را موظف می داند که در موارد سفارش پلتفرم تا ۳۶ ماه نرم افزارهای ارائه شده را آپدیت و در صورت مشاهده باگ در سیستم آن را برطرف نموده و در اسرع وقت آپدیت مورد نظر را اعمال نماید.

ویدیوی توضیح مدل‌های همکاری

هوما پلی سرویسی است برای پر کردن خلا موجود سایت ها و سرویس های ایرانی

ویدیوی توضیح مدل‌های همکاری

فرم مدل های همکاری

لطفا فیلدهای فرم را به دقت پر کنید
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات متداول

۱
آیا کسب امتیاز بیشتر در قرعه‌کشی پایانی تاثیری دارد؟
۲
آیا کسب امتیاز بیشتر در قرعه‌کشی پایانی تاثیری دارد؟

Design and Development By Joorchin agency