logo
  • صفحه اصلی
  • مدل‌های همکاری
  • توسعه دهندگان اپلیکیشن و بازی

توسعه دهندگان اپلیکیشن و بازی

همکاری در بستر اپلیکیشن هوما استور

ما با همکاری بسیاری از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های تراز اول بازار خدمات دیجیتال کشور تلاش می‌کنیم محتواهای مورد نظر مخاطبان را در دسترس آنان قرار دهیم تا همه‌چیز در تلویزیون خانه‌های ایرانی وجود داشته باشد.

image header

توضیحات

هوما همواره در جهت توسعه پلتفرم خود به دنبال همکاری ‌های بیشتری در راستای پر بارکردن پلتفرم خود با توسعه دهنگان اپلیکیشن ها و بازی ها می باشد.

افزایش نصب و فروش اپلیکیشن های جدید و مطلوب کردن زیرساخت فروش همواره یکی از دغدغه های کسب و کارها می‌باشد. هوما با ایجاد بستری برای انتشار و نصب راحت اپلیکیشن ها و بازی ها بر روی تلویزیون از طریق پلتفرم هوما، باعث افزایش نصب و در نتیجه افزایش فروش می‌شود. هوما با قراردادن یک پنل اختصاصی برای همکاران، امکان مدیریت اپلیکیشن ها و فروش را فراهم کرده است.  همچنین این قابلیت برای کسب و کارها وجود دارد که از طریق طرح های مختلف تبلیغاتی و کمپین ها در داخل پلتفرم هوما، محتوای خود را در معرض بازدید بیشتر برای مخاطبین قرار دهند. این همکاری از طریق قرارگیری اپلیکیشن و بازی در اپلیکیشن هوما استور انجام می شود.

هوما استور یک سرویس جایگزین فروشگاه گوگل (Google Play) برای اپلیکیشن‌های توسعه داده شده بر روی تلویزیون است که از طریق آن می‌توانید انواع اپلیکیشن‌ها و بازی‌های قابل استفاده بر روی هوما را دانلود، نصب و بروزرسانی کنید.

پلتفرم هوما از سیستم عامل Android TV بهره‌مند است و اپلیکیشن‌ها و بازی‌های موجود در استور هوما نیز بر مبنای همین سیستم عامل توسعه داده شده است. استفاده از هوما استور این اطمینان را به شما می‌دهد که نصب اپلیکیشن‌ها بدون هیچ مشکلی انجام شود و به صورت بهینه بر روی پلتفرم هوما اجرا شود.

ویدیوی توضیح مدل‌های همکاری

هوما پلی سرویسی است برای پر کردن خلا موجود سایت ها و سرویس های ایرانی

ویدیوی توضیح مدل‌های همکاری

فرم مدل های همکاری

لطفا فیلدهای فرم را به دقت پر کنید
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات متداول

۱
آیا کسب امتیاز بیشتر در قرعه‌کشی پایانی تاثیری دارد؟
۲
آیا کسب امتیاز بیشتر در قرعه‌کشی پایانی تاثیری دارد؟

Design and Development By Joorchin agency