logo
  • صفحه اصلی
  • مدل‌های همکاری
  • توزیع کننده و تولید کننده محتوا

توزیع کننده و تولید کننده محتوا

همکاری با سرویس‌های محتوایی و ارائه دهنده‌ی محتوای مناسب نمایش بر روی تلویزیون (صوتی و تصویری)

ما با همکاری بسیاری از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های تراز اول بازار خدمات دیجیتال کشور تلاش می‌کنیم محتواهای مورد نیاز مخاطبان را در دسترس آنان قرار دهیم تا همه‌چیز در تلویزیون خانه‌های ایرانی وجود داشته باشد.

image header

توضیحات

افزایش روزافزون مصرف اینترنت در کشور و افزایش سهم ویدیوهای آنلاین از کل مصرف اینترنت، نشانه علاقه‌مندی شهروندان برای تماشای محتوای آنلاین به‌خصوص ویدیو و فیلم است. به طوری که هر کاربر پلتفرم خانگی هوما به صورت میانگین روزانه ۵ ساعت زمان و ماهانه ۳۰ گیگابایت اینترنت در این پلتفرم مصرف می‌کند. گفتنی است، از این میزان استفاده، ۷۸ درصد آن اختصاص به تماشای ویدیو، فیلم و شنیدن موسیقی به صورت آنلاین دارد.

هوما همواره در جهت توسعه پلتفرم خود به دنبال همکاری ‌های بیشتری در راستای پر بارکردن پلتفرم خود با سایر تولید و توزیع کنندگان محتوا می باشد. این سرویس ها در دسته بندی های متنوع از جمله صوتی و تصویری می تواند باشد. این همکاری تنها با ایجاد یک دسترسی به راحتی امکان پذیر است.

افزایش فروش محتواهای جدید و مطلوب کردن زیرساخت فروش همواره یکی از دغدغه های کسب و کارها می‌باشد. هوما با ایجاد بستری برای نمایش محتوا بر روی تلویزیون از طریق پلتفرم هوما، باعث افزایش بازدید محتوا و در نتیجه افزایش فروش می‌شود. هوما با قراردادن یک پنل اختصاصی برای همکاران، امکان مدیریت محتوا و فروش را فراهم کرده است.  همچنین این قابلیت برای کسب و کارها وجود دارد که از طریق طرح های مختلف تبلیغاتی و کمپین ها در داخل پلتفرم هوما، محتوای خود را در معرض بازدید بیشتر برای مخاطبین قرار دهند.

هوما تا به امروز همکاری با مجموعه های متنوع محتوایی را در راه توسعه خود داشته است. همکاران مختلف هوما در زمینه های متنوعی مانند: فیلم، سریال، پخش زنده، موسیقی، کتاب صوتی، پادکست، انیمیشن و … در پلتفرم هوما و در اپلیکیشن هوماپلی حضور دارند.

ویدیوی توضیح مدل‌های همکاری

هوما پلی سرویسی است برای پر کردن خلا موجود سایت ها و سرویس های ایرانی

ویدیوی توضیح مدل‌های همکاری

فرم مدل های همکاری

لطفا فیلدهای فرم را به دقت پر کنید
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات متداول

۱
از چه طریقی میتونیم با هوما در خصوص همکاری در ارتباط باشیم؟
۲
برای همکاری و انتشار محتوا باید حتما فرایند توسعه اپلیکیشن انجام شود؟

Design and Development By Joorchin agency