کنسول بازی ۲۰۲۱

شما بالاخره به فکر خرید کنسول بازی ویدیویی هستید و می خواهید بدانید بهترین کنسول بازی چیست.

 اگر تحقیق مقدماتی انجام داده باشید ، می دانید که اگرچه فقط چند بازیگر اصلی در این بازار حضور دارند ، اما در واقع انتخاب کنسول بازی ۲۰۲۱ بسیار دشوار است.

همه آنها کاملاً خوب به نظر می رسند و همگی دارای نام مدل نسبتاً مبهمی هستند و تشخیص تفاوت حتی در مارک های تجاری نیز دشوار است. تفاوت Xbox One S با Xbox One X چیست؟ و به طور کلی PS4 و Xbox One چه طور؟

آیا بازی های خاصی وجود دارد که فقط روی برخی از کنسول ها کار می کند و در برخی دیگر کار نمی کند؟ اگر می خواهید یک کنسول بازی بی نقص بخرید ، کدام یک خواهد بود؟

من واقعاً نمی توانم به شما بگویم که کنسول بازی بی عیب و نقص چیست ، زیرا چیزی به عنوان کنسول بازی عالی وجود ندارد. اما می توانم به شما بگویم که کدام یک برای اهداف مختلف بهترین است .

نکته دیگری که می توانم به شما بگویم این است که ، در میان بازی کنان اصلی ، کنسول بدی وجود ندارد. حداقل هیچ کدام آن قدر بد نیستند که بقیه سال های سال جلوتر باشند. در واقع همه چیز به آن چه بیشتر از همه برای شما اهمیت دارد برمی گردد.

همه کنسول های بازی فعلی موجود در بازار به خوبی با برخی از نقش ها مطابقت دارند. برخی از آن ها بیش از دیگران نقش های خود را ایفا می کنند ، در حالی که برخی دیگر عملا جایگاه خاصی را به خود اختصاص داده اند.

بهترین کنسول بازی 2021

بهترین کنسول بازی ۲۰۲۱- ویدیویی -رتبه بندی سریع

بهترین کنسول  بازی ۲۰۲۱ – بررسی ها

 1. Sony PlayStation 4 Pro – به طور کلی بهترین
 2. Xbox One S – بهترین کنسول بازی برای چندرسانه ای
 3. Nintendo Switch – بهترین کنسول بازی ترکیبی
 4. Nintendo Switch Lite – بهترین حالت برای بازی های قابل حمل
 5. Asus ROG Phone 2 – بهترین دستگاه بازی Android
 6. Microsoft Xbox One X – بهترین حالت برای معتادان بازی
 7. PlayStation 4 Slim – بهترین کنسول استارتر
 8. SNES Classic – بهترین مورد برای دوست داران بازی های کلاسیک
 9. Google Stadia – بهترین برای پارسه آنلاین
 10. Apple iPad Pro 11 – بهترین دستگاه بازی iOS
 11. Sony PlayStation 4 Pro

کنسول بازی ۲۰۲۱ PlayStation 4 Pro 1TB

طرح PS4 Pro مشتق از PS4 استاندارد قبل از آن است ، اگرچه ما نمی گوییم که این یک نسخه دقیق است. در واقع ، یک شوخی رایج در مورد PlayStation 4 Pro این است که به نظر می رسد دو PS4  روی هم قرار گرفته اند. در نتیجه ، PS4 Pro فضای بیشتری نسبت به مدل قبلی اشغال می کند.

در مورد کنترلر PS4 Pro ، برخی تغییرات در مدل قبلی مشاهده شد ، اگرچه هنوز هم در قلب خود یک کنترلر Dual Shock 4 است. صفحه لمسی یک نوار نور دارد که به شما می گوید کدام بازیکن هستید ، و دکمه ها بسیار سبک تر و پاسخ گو تر هستند.

Sony PlayStation 4 Pro

سوئیچ بین بلوتوث و حالت سیمی نیز در کنترل کننده بدون مشکل است.

عملکرد PS4 به قدری بالاست که اگر بازی های VR انجام دهید یا تلویزیون  ۴kداشته باشید ، تفاوت آن را نسبت به سایر صفحات مشاهده خواهید کرد. فرآیند انتقال داده از PS4 قبلی آسان است ، زیرا تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که آنها را با یک کابل اینترنت متصل کنید. با این حال ، این می تواند یک روند کند باشد.

گفته می شود ، افزایش پردازش این کنسول باعث بهبود عملکرد در جدول ، از جمله بازی های HDR ، ۴K و VR می شود که هر ساله در حال رشد هستند. این عملکرد بهتر می تواند به روش های مختلفی باشد. یا بازی هایی دارید که با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه با وضوح ۴k بازی می کنند ، یا بافت های تصفیه شده بیشتری دارید و یا توانایی اجرای بازی ۱۰۸۰p با فریم در ثانیه بالاتر را دارید.

کسانی که دارای صفحه نمایش تلویزیون با وضوح ۱۰۸۰p هستند ممکن است نتوانند از پیشرفت های در نظر گرفته شده برای دارندگان تلویزیون ۴k لذت ببرند ، اما در بازی های مورد علاقه خود از نرخ فریم بهتری برخوردار خواهند شد.

کسانی که دارای تلویزیون ۴k هستند ، بزرگ ترین مزیت ها را تا حد زیادی مشاهده خواهند کرد ، از جمله بازی های قدیمی که در ۴k یا HDR با کیفیت بالاتر بازی می کنند.

تجربه VR نیز با PS4 Pro بهبود می یابد. آنها روی این کنسول بهتر کار می کنند و عناوین با حالت PS4 Pro Mode فعال تر و بهتر به نظر می رسند و نرخ فریم بیشتری دارند.

Xbox One S – بهترین کنسول  بازی ۲۰۲۱  برای چندرسانه ای

Xbox One S

Xbox One S یک شاهکار مهندسی است که هرکسی که تصمیم بگیرد آن را امتحان کند ، نگران می کند. این دستگاه قادر است یک منبع تغذیه قدرتمند و یک هارد دیسک ۲ ترابایتی را در شاسی قرار دهد که حداکثر ۴۰٪ بزرگ تر از مدل قبلی خود ، Xbox One است.

تنها نکته غم انگیز این است که ممکن است ما هرگز ندانیم که مایکروسافت چگونه این کار را انجام داده است. این امر احتمالاً ارتباط زیادی با چینش مجدد قطعات در داخل و ایجاد جریان هوای بهتر دارد ، بنابراین کل کنسول با چگالی بیشتری بسته بندی می شود و با خنک کاری بیشتری نیز کار می کند. این ممکن است همچنین شامل به کارگیری الف های سانتا ، و کمی جادو باشد.

این کنسول از نظر طراحی خارجی نیز نسبت به مدل قبلی خود تعمیر اساسی دارد. دکمه های فیزیکی برای روشن کردن کنسول و بیرون انداختن دیسک های بازی جایگزین خازنی شده اند و پورت های USB 3.0 به قسمت جلوی کنسول منتقل شده اند.

متأسفانه ، پورت Kinect از نسل قبلی خود به وضوح مفقود شده است و اگر می خواهید از Kinect استفاده کنید ، باید یک آداپتور جداگانه بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید